About Us - Padmawear.com

Padma powstała w 2012r. z myślą o kobietach uprawiających jogę i pilates. Na przestrzeni tych kilku lat, Polki stały się jednak bardziej świadome tego, jak ważny dla dobrego samopoczucia i zdrowia jest aktywny tryb życia, a ubrania sportowe zaczęły interesować znacznie szersze grono.

Od samego początku, naszym priorytetem jest jakość, którą nieustannie staramy się poprawiać. Nasze ubrania są trwałe i dobrze wykończone.Wspieramy zachowania proekologiczne I świadoma konsumpcję, dlatego nie uznajemy „jednorazowych” ubrań, które niedługo po założeniu nadają się jedynie do wyrzucenia. Padmę będziesz nosić kilka sezonów.

Współpracujemy z wieloma szkołami jogi w całym kraju. Uczestniczymy we wszystkich ważnych wydarzeniach świata joginów – można nas spotkać na zgrupowaniach, warsztatach z międzynarodowymi nauczycielami i Światowym Dniu Jogi. Doceniło nas wiele nauczycielek i adeptek jogi, ale także osób nie związanych z tym środowiskiem, stawiających na komfort i doskonałą jakość ubrań – wiadomo – świetnie łączą się z codzienną garderobą, są idealne podczas podróży, weekendów i leniuchowania.

Od 5 lat zajmujemy się tworzeniem wygodnych ubrań o sportowym charakterze, używając do tego najlepszych, naturalnych tkanin. Nasze kolekcje powstają w 90% z certyfikowanej bawełny organicznej, co stanowi ewenement na polskim rynku. Wszystkie ubrania od projektu, po gotowy produkt powstają w Polsce. Jesteśmy przeciwni wyzyskowi, toteż nie korzystamy z niewolniczej pracy ludzi na drugim końcu świata i zawsze bardzo uważnie wybieramy firmy, z którymi podejmujemy współpracę. 

Zmiany w sposobie myślenia o aktywnym i zdrowym życiu sprawiają, że ludzie łączą różne aktywności sportowe a co za tym idzie, rośnie zapotrzebowanie na wielofunkcyjną odzież sportową. Właśnie dlatego niedługo dodamy do naszej kolekcji produkty wytwarzane z materiałów recyclingowanych, które robią już karierę na świecie ze względu na to, że są wytrzymałe, wyjątkowo miłe w dotyku, świetnie przepuszczają powietrze, a ponadto, pomagają oczyszczać Ziemię z nadmiaru odpadów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego używamy  tkanin przyjaznych dla środowiska, kliknij tutaj……(link do zakładki) 

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i uwagi.

W sprawie współpracy prosimy o kontakt: sklep@padmawear.com

O wszystkich nowościach dowiecie się zapisując się do newslettera.